Zobacz opinie

O nas

W pełni profesjonalna firma oferująca przyjacielską atmosferę i rewelacyjną , bezpieczną zabawę wśród wspaniałej przyrody.

EWA / 2014-08-05


Dwa razy P: Pasja i Profesjonalizm :)

AGNIESZKA / 2014-02-13


Witam, polecam Bartka i jego profesjonalny team. Mnóstwo niezapomnianych wrażeń na wodzie i poza nią :). Na pewno się jeszcze spotkamy

MAŁGORZATA / 2016-07-22


Nasi instruktorzy to profesjonalnie wyszkolona kadra z największych i najwazniejszych akademickich klubów kajakowych. Osoby z ogromnym doświadczeniem w kajakarstwie górskim, certyfikowane wieloma kursami z zakresu kajaków górskich, raftingu i ratownictwa na wodach szybko płynących. Pracują dla nas najlepsi ludzie w Polsce. 
Tematami wspinaczkowymi (via ferraty) oraz kanioningiem zajmuje się osobna grupa ludzi, wyspecjalizowana na najwyższym poziomie w tych właśnie sportach: instruktorzy wspinaczki, grotołazi, ratownicy TOPR.  Jakość naszych wyjazdów wynika w dużej mierze z profesjonalizmu naszego zespołu.

Nasi instruktorzy to profesjonalnie wyszkolona kadra z największych i najwazniejszych akademickich klubów kajakowych.

Osoby z ogromnym doświadczeniem w kajakarstwie górskim, certyfikowane wieloma kursami z zakresu kajaków górskich, raftingu i ratownictwa na wodach szybko płynących. Pracują dla nas najlepsi ludzie w Polsce. 

 

Tematami wspinaczkowymi (via ferraty) oraz kanioningiem zajmuje się osobna grupa ludzi, wyspecjalizowana na najwyższym poziomie w tych właśnie sportach: instruktorzy wspinaczki, grotołazi, ratownicy TOPR.

Jakość naszych wyjazdów wynika w dużej mierze z profesjonalizmu naszego zespołu.

 

Jestesmy niezależni.

Jesteśmy autentyczni.

Jesteśmy inni niż większość.

Robimy tylko to, co sami lubimy.

 

Tygodniowe wyjazdy raftingowe, canyoningowe, kajaki górskie i morskie, wyprawy w dziewicze tereny Skandynawii. 

Na naszych wyprawach jestesmy kolektywem, działamy i bawimy się w grupie.

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów: kajakarzy górskich, ratowników, alpinistów.

Stawiamy na osobisty kontakt z naszymi uczestnikami, dzięki czemu klimat naszych wyjazdów doceniacie na równi z aspektem przygodowym i bezpieczeństwa, a my czerpiemy z naszych wyjazdów ogromną satysfakcję

Zero plastiku, zero ściemy. Wspólny czas spędzony na oryginalnych i emocjonujących aktywnościach, w przepięknej scenerii z ludźmi, którzy myślą podobnie. 

Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego i biznesowego.

Przepłynęliśmy wiele. Dzięki temu wy możecie przepłynąć tylko to, co najlepsze.

 


m-canoe, totus outdoor to jeden z nielicznych w kraju organizatorów wyjazdów raftingowych i kajakowych na trudne rzeki Europy. Specjalizujemy się także w kanioningu i via ferratach.